Cursed Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cursed Angels

Ovo je sluzbeni forum Cursed Angels CoD2 klana
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» the end. raspuštam klan.
Koju posluku porati? - Page 3 Emptyčet sij 12, 2012 3:23 pm by Daymio

» Koju posluku porati?
Koju posluku porati? - Page 3 Emptyčet sij 12, 2012 3:09 pm by Daymio

» 2v2 CA vs NoberZ
Koju posluku porati? - Page 3 Emptysri sij 11, 2012 10:20 pm by punisherZD

» 2v2 CA vs B.W.S.
Koju posluku porati? - Page 3 Emptysri sij 11, 2012 5:03 pm by mali1995

» Magic the Gathering
Koju posluku porati? - Page 3 Emptyuto sij 10, 2012 5:59 pm by Tegla

» Prijave za war
Koju posluku porati? - Page 3 Emptypon sij 09, 2012 11:48 am by Tegla

» eXtreme Warriors Server
Koju posluku porati? - Page 3 Emptypon sij 09, 2012 9:35 am by LordVuci

» Himna za CA
Koju posluku porati? - Page 3 Emptysub sij 07, 2012 2:07 pm by Tegla

» Vratija se Tegla, diiiii je .....
Koju posluku porati? - Page 3 Emptysub sij 07, 2012 1:15 pm by Tegla

Top posters
Tegla
Koju posluku porati? - Page 3 I_vote_lcapKoju posluku porati? - Page 3 I_voting_barKoju posluku porati? - Page 3 I_vote_rcap 
Daymio
Koju posluku porati? - Page 3 I_vote_lcapKoju posluku porati? - Page 3 I_voting_barKoju posluku porati? - Page 3 I_vote_rcap 
Grave Dancer
Koju posluku porati? - Page 3 I_vote_lcapKoju posluku porati? - Page 3 I_voting_barKoju posluku porati? - Page 3 I_vote_rcap 
Lord Anubis
Koju posluku porati? - Page 3 I_vote_lcapKoju posluku porati? - Page 3 I_voting_barKoju posluku porati? - Page 3 I_vote_rcap 
punisherZD
Koju posluku porati? - Page 3 I_vote_lcapKoju posluku porati? - Page 3 I_voting_barKoju posluku porati? - Page 3 I_vote_rcap 
igebich
Koju posluku porati? - Page 3 I_vote_lcapKoju posluku porati? - Page 3 I_voting_barKoju posluku porati? - Page 3 I_vote_rcap 
mali1995
Koju posluku porati? - Page 3 I_vote_lcapKoju posluku porati? - Page 3 I_voting_barKoju posluku porati? - Page 3 I_vote_rcap 
LordVuci
Koju posluku porati? - Page 3 I_vote_lcapKoju posluku porati? - Page 3 I_voting_barKoju posluku porati? - Page 3 I_vote_rcap 
Celas
Koju posluku porati? - Page 3 I_vote_lcapKoju posluku porati? - Page 3 I_voting_barKoju posluku porati? - Page 3 I_vote_rcap 
Lord Sharky
Koju posluku porati? - Page 3 I_vote_lcapKoju posluku porati? - Page 3 I_voting_barKoju posluku porati? - Page 3 I_vote_rcap 
Most Viewed Topics
Koju posluku porati?
Prijave za war
Anime (japanska animacija)
Trenutno stanje
2v2 CA vs pubHERO team
Youtube pizdarije
Novi CA logo
3v3 War - CA vs HRosCity (24.11.11.)
Magic the Gathering
Himna za CA
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 15.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: LordVuci.

Ukupno postova: 375. in 58 subjects

 

 Koju posluku porati?

Go down 
+3
Lord Anubis
Daymio
Grave Dancer
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Koju posluku porati? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? - Page 3 Emptyuto sij 10, 2012 3:35 pm

Formatiram komp, bacam windowse nove, moram skinut cod i tako to.
[Vrh] Go down
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Koju posluku porati? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? - Page 3 Emptysri sij 11, 2012 2:23 pm

Ćemo danas onda u 8h? =o
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Koju posluku porati? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? - Page 3 Emptysri sij 11, 2012 2:29 pm

aye. i'm in
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Koju posluku porati? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? - Page 3 Emptysri sij 11, 2012 5:33 pm

Danas. 22:15 - It's show time Very Happy
[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Koju posluku porati? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? - Page 3 Emptysri sij 11, 2012 7:01 pm

Nema Daymia, sestra mu polila sokića po tipkovnici..
Al ja sam kriv, trebo sam ju bolje obradit il uhvatit =/
Jebiga, neki drugi dan kad Day osuši tipkaru
[Vrh] Go down
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Koju posluku porati? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? - Page 3 Emptyčet sij 12, 2012 11:28 am

Dragi nas CA Very Happy

Bilo nam je zadovoljstvo igrati se s vama (jedno vrijeme). Evo da vam pojasnim razloge prelaska u alternativni klan ako itko bude ista pitao Wink

CA se jako promijenio. Nisam od pocetka tamo, ali otkad sam dosao bila je ekipa i zajebancija. Dok ti day nisi pobacao ekipu i uveo neku balavurdiju (proxy da budem precizniji).
Grave, Puni i ja smo jako puno napravili za ovaj klan (forum kao glavni primjer oko kojeg smo se obojica zbilja potrudili i kojeg unistavate spamovima a ja sam fino poslozio teme i u pravilima rekao da ne chatate u njima ali oke neka vam je xD).
Sto se warova tice, nas trojica smo izgradili kakvu-takvu reputaciju ako gledate da smo od vise od 10ak warova izgubili 1 ili 2. A zasto je to tako? Zato jer dok ste se vi zajebavali po marincima, mi smo trenirali sd na onom besplatnom govnu od servera. Dok ste vi isli spavati u 9 jer imate ujutro skolu, mi smo bili do 2 i vise svaku vecer i trenirali iako se puni dize za posao a ja za fax.
Mi smo proveli prilicno vremena hodajuci po mapi, proucavajuci spotove koje ti odmah ne upadnu u oko i razradjivali taktike.

Onda se vi sjetite odjednom, pobacate pola klana van bez da ste nas barem pitali za misljenje. Mislim da bi bilo u redu, ne?
Sjetite se "mi bi igljali wajove huhu" i odete bez jebenog treninga ko zadnje loware na mec. I to vodite ljude koji su tek usli u klan bez da ih provjerite na sd kakvi jesu (nikakvi, provjerio sam ja, a nikakvi ste i vi) i spusite mec.
Odigrali ste ako se ne varam 6 warova? (ukljucujem i one sa BBom dok sam ja bio ali niam igrao). Koliko ste ih dobili? nijedan. niti jedan. (osim ako ste vi "zakljucili" da haxaju isto kao sto za mene misle jer imam brutalne slusalice i malo mozga u glavi s kojim igram).Sta mislite, ima tu mozda neceg?

Je, stvar je u zajebanciji nismo ni na clanbaseu ni nis. Ali bog ga jeba kakvu to reputaciju klana stvara? Ljudi ce nam se smijat.
Kakva je to fora da ljudi koji imaju podocnjake zbog ove igre, klana, foruma i svega zajedno nemaju nikako pravo glasa kad im se donedavne kolege bacaju iz klana??

Uzivajte, radite sto zelite iz klana, mozda se vidimo 3v3 na carentanu jednom kad nas se prestanete bojati Twisted Evil

Pusa :*


[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Koju posluku porati? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? - Page 3 Emptyčet sij 12, 2012 12:49 pm

Ah Tegla... voli pričat puno ko i uvjek ^^
Ja ću kratko, puno tog uvažavam što je tegla reko oko warova al ima i stvari s kojima se ne slažem oko članova
Kad živite s Dayom dugo ko ja naviknete se da je nezahvalni arogantni šupak i trol, al vjerujte nije on takav zapravo, tehee =Đ
Ja za warove nisam mogo kasno navečer vježbat il bilo šta, imam treninge, posla i trololo još stvari
Naravno da ćemo se tuć s vama u Karentani.. Your innocent asses will verily be kicked =3
[Vrh] Go down
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Koju posluku porati? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? - Page 3 Emptyčet sij 12, 2012 12:59 pm

To cemo vidjeti jos :*
[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Koju posluku porati? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? - Page 3 Emptyčet sij 12, 2012 3:09 pm

tegla koji je point tog napisanog?

dakle tipkara mi mrtva.
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Sponsored content





Koju posluku porati? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Koju posluku porati?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cursed Angels :: Vijesti-
Forum(o)Bir: