Cursed Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cursed Angels

Ovo je sluzbeni forum Cursed Angels CoD2 klana
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» the end. raspuštam klan.
Prijave za war - Page 2 Emptyčet sij 12, 2012 3:23 pm by Daymio

» Koju posluku porati?
Prijave za war - Page 2 Emptyčet sij 12, 2012 3:09 pm by Daymio

» 2v2 CA vs NoberZ
Prijave za war - Page 2 Emptysri sij 11, 2012 10:20 pm by punisherZD

» 2v2 CA vs B.W.S.
Prijave za war - Page 2 Emptysri sij 11, 2012 5:03 pm by mali1995

» Magic the Gathering
Prijave za war - Page 2 Emptyuto sij 10, 2012 5:59 pm by Tegla

» Prijave za war
Prijave za war - Page 2 Emptypon sij 09, 2012 11:48 am by Tegla

» eXtreme Warriors Server
Prijave za war - Page 2 Emptypon sij 09, 2012 9:35 am by LordVuci

» Himna za CA
Prijave za war - Page 2 Emptysub sij 07, 2012 2:07 pm by Tegla

» Vratija se Tegla, diiiii je .....
Prijave za war - Page 2 Emptysub sij 07, 2012 1:15 pm by Tegla

Top posters
Tegla
Prijave za war - Page 2 I_vote_lcapPrijave za war - Page 2 I_voting_barPrijave za war - Page 2 I_vote_rcap 
Daymio
Prijave za war - Page 2 I_vote_lcapPrijave za war - Page 2 I_voting_barPrijave za war - Page 2 I_vote_rcap 
Grave Dancer
Prijave za war - Page 2 I_vote_lcapPrijave za war - Page 2 I_voting_barPrijave za war - Page 2 I_vote_rcap 
Lord Anubis
Prijave za war - Page 2 I_vote_lcapPrijave za war - Page 2 I_voting_barPrijave za war - Page 2 I_vote_rcap 
punisherZD
Prijave za war - Page 2 I_vote_lcapPrijave za war - Page 2 I_voting_barPrijave za war - Page 2 I_vote_rcap 
igebich
Prijave za war - Page 2 I_vote_lcapPrijave za war - Page 2 I_voting_barPrijave za war - Page 2 I_vote_rcap 
mali1995
Prijave za war - Page 2 I_vote_lcapPrijave za war - Page 2 I_voting_barPrijave za war - Page 2 I_vote_rcap 
LordVuci
Prijave za war - Page 2 I_vote_lcapPrijave za war - Page 2 I_voting_barPrijave za war - Page 2 I_vote_rcap 
Celas
Prijave za war - Page 2 I_vote_lcapPrijave za war - Page 2 I_voting_barPrijave za war - Page 2 I_vote_rcap 
Lord Sharky
Prijave za war - Page 2 I_vote_lcapPrijave za war - Page 2 I_voting_barPrijave za war - Page 2 I_vote_rcap 
Most Viewed Topics
Koju posluku porati?
Prijave za war
Anime (japanska animacija)
Trenutno stanje
2v2 CA vs pubHERO team
Youtube pizdarije
Novi CA logo
3v3 War - CA vs HRosCity (24.11.11.)
Magic the Gathering
Himna za CA
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 15.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: LordVuci.

Ukupno postova: 375. in 58 subjects

 

 Prijave za war

Go down 
+2
Tegla
Grave Dancer
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptysub pro 03, 2011 4:31 pm

Mi nikad nismo igrali war jebo ga pečeni bog, ja sam od početka reko da igramo prijateljske sd-ove CA malo protiv BB.... i.... pazi sad, prvu smo ih ja Celas i Pinky potrgali u nekoj francuskoj mapi, i poslje oni promjeniše mapu na tujejn[mapu koju mrzim] i onda su oni nas pokidali, i Puni je poslje došo...

To nije bio nikakav war, ja ne znam o kakvom kurcu mi tu rapsravljamo s Maxom...
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptysub pro 03, 2011 4:46 pm

čru stori.
one mopre thing. ZAŠTO BI MI TEBE UOPĆE MORALI ZVAT DA IGRAŠ WAR. ima nas gro i igra tko hoće. a ne ko odluči da će igrat.
što se mene tiče može igrat i ćelaš ako hoće iako je najveća lovara u klanu...
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptysub pro 03, 2011 5:59 pm

Ok, nemorate me zvat, al zovite Punija, Gravea ili Pinkyja jer oni su trenirali!!!!!!!!!!!!!!!!! (vidis usklicnike? nema potrebe za caps lockom -.-)

Igrajte kaj ocete tak mi je svejedno, al nemozete razvaljivat na marincima na TDM i sad ste vi bog i batina ajmo war SD... auuuuu fail -.-


Nije ista igra dm/tdm kao sd. NE samo zato kaj imate neke objective (plant/defuse), nego zato kaj morate poznavat neke spotove(mjesta) na mapi za koje nebi znali na tdm (nije bitno samo poznavat mapu), a to otkrijete treningom. Ja sada nakon x sati treninga sa punijem i graveom sam 100x pametniji sto se tice nekih stvari i otkrio sam mali milijun toga u mapama za koje majke mi nisam znao kad sam poceo sa sd, a vjerujem da istu stvar dijeli i puni samnom. Jednostavno naucis. I nemos ic na war ako igras marince 90% vremena jednostavno ces spusit.

Druga stvar, taktika. Da ste bili na kojem treningu mozda bi nesto i naucili znate?
\Jedna lijepa analogija, za sto bi znali da pratite CS scenu al pretpostavljam da ne. Uzmite americke klanove koji su u skillu napredniji od europskih za razliku dan i noc. Ali DAN i NOC.
Tko dobiva turnire? SK gaming, svedski klan. Zasto? Ta-kti-ka.



Ako cete igrat friendlyigrajte boli me, ako cete igrat war, igrajte svejedno mi je(sami ste krivi ak smanjite prosjek win/loss klana jbg), ali sa BB-ovcima NECETE igrat war dok se grave ne vrati! TOLIKO mi je max digao tlak da jednostavno moramo ovo dobiti. MORAMO! Jebiga, ajm a bedes maderfaker sadist, kako ocete, al ak igrate sa njima war bez gravea i mene ja odlazim ca iz klana. To obecajem.
[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptysub pro 03, 2011 6:06 pm

Ja sam u par rundi sredio BB-ovce svu trojcu sa thompsonom... Allies win =Đ
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptysub pro 03, 2011 7:33 pm

pro nema potrebe da se pjeniš, durgo cilj je pobjediti ali to neznači da ako netko ko nije trenirao nemože igrati bolje od onih koji treniraju.
istina jest da se dm i tdm jako razlikuju od sd-a i ja sam graveu i anubisu DAVNO naredio da igraju više sd.
ja sam prvi koji će radije igrat neki sd nego marince
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptysub pro 03, 2011 10:17 pm

Ček malo... mi se tu raspravljamo i pjenimo zbog nekog lowa Maxa? Ho ho ho!

[Vrh] Go down
LordVuci

LordVuci


Broj postova : 10
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012
Age : 24
Lokacija : U daymiovoj picki

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptypon sij 09, 2012 9:50 am

Ja i moj bivsi clan kupujemo server do 16 slota.12 slota je 30 kn mjesecno.al neznam kolko slotova.btw.ako bas budete trebali server za war il trening.probat cu se dog s frendovima(s kojima cu kupit)da mozete i vi vjezbat il igrat war tamo.Smile potrudit cu se.da bude tako.jer ja cu bit admin servera.tak da vidit cu sta mogu. Smile
[Vrh] Go down
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptypon sij 09, 2012 10:40 am

Daymio je napisao/la:
pro nema potrebe da se pjeniš, durgo cilj je pobjediti ali to neznači da ako netko ko nije trenirao nemože igrati bolje od onih koji treniraju.

U krivu si stari moj.
Puni, Tegla i ja dobili smo likove koji imaju 3 put više sati od nas, zašto?
Jer smo zajedno vježbali, imali smo taktiku.
Znali smo ko kamo ide i prije nego je netko nešto reko.
Tegla kaže: Grave long desno i automatski znam kamo idu Puni i on.
Stvar je u treningu, možeš ti biti na dm i tdm-u pro igrač.
Al za S&D treba imat puno skilla, to možda ne vidiš u prvom waru al shvatiš kad tad.
I da sniper, ako igramo war zajedno, je moj.
[Vrh] Go down
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptypon sij 09, 2012 11:19 am

Upravo si srocio ono sto ja njima poksuavam objasniti neznam koliko dugo u par redaka.

Ma znam ja kako oni igraju sd isto kao i mi kad smo poceli trenirat - pucas i pokusavas ostat ziv xD.
Potrebna je taktika i puuuno uvjezbavanja. Bas to kako kazes. Samo se trebalo reci ti - mid, ja - kuca b, on - long a i sve je bilo jasno tko kamo ide, svi smo znali TOCNO gdje je onaj drugi i sto tocno radi, svatko je znao svoju ulogu koje podrucje pazi i na koji nacin te koliko dugo prije nego se preseli negdje, te koji je postupak ako pogine, znalo se sto se radi ako je bomba plantana ne jurisamo na nju nego se znalo tko i kako ju defa a tko gleda sto, zna se ako treba plantat tko planta tko pazi sto... Ugl you get the picture nadam se

Iskreno da kazem, meni je igrati sa graveom i punijem warove nesto najbolje i najzabavnije otkako sam poceo igrati cod, svaka cast deckima carevi su cheers
[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptypon sij 09, 2012 11:29 am

Također. flower

Evo još jednog primjera.

Jučer nakon mjesec i više ne igranja došao sam na marince, 1 rundu sam izigro bio sam prvi. Score k/d 83/24.
Danas, sam išao igrat na all rifle server. Score - sramota me.
Da igram war danas? Nema jebene šanse jer znam da nisam spreman.

Poanta je - marince može svatko igrat, nema tu skilla, taktike. Trebaš samo znat mapu i to je to. S&D, poznavanje mape, znači možda 10% ako i toliko, svega ukupnog.
[Vrh] Go down
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Emptypon sij 09, 2012 11:48 am

Zaboravio si napomenuti da sam ja prvi bio te dve runde koje si dosao Smile (i rundu prije toga al nije da se hvalim xD)

Ma oke je nisam ni ja znao igrat odma kad sam dosao, trebalo mi dan-dva da se dobijem malo cudno mi je bilo. Polako, skill je i dalje tu Very Happy
[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Sponsored content





Prijave za war - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za war   Prijave za war - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Prijave za war
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cursed Angels :: Vijesti-
Forum(o)Bir: