Cursed Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cursed Angels

Ovo je sluzbeni forum Cursed Angels CoD2 klana
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» the end. raspuštam klan.
Koju posluku porati? Emptyčet sij 12, 2012 3:23 pm by Daymio

» Koju posluku porati?
Koju posluku porati? Emptyčet sij 12, 2012 3:09 pm by Daymio

» 2v2 CA vs NoberZ
Koju posluku porati? Emptysri sij 11, 2012 10:20 pm by punisherZD

» 2v2 CA vs B.W.S.
Koju posluku porati? Emptysri sij 11, 2012 5:03 pm by mali1995

» Magic the Gathering
Koju posluku porati? Emptyuto sij 10, 2012 5:59 pm by Tegla

» Prijave za war
Koju posluku porati? Emptypon sij 09, 2012 11:48 am by Tegla

» eXtreme Warriors Server
Koju posluku porati? Emptypon sij 09, 2012 9:35 am by LordVuci

» Himna za CA
Koju posluku porati? Emptysub sij 07, 2012 2:07 pm by Tegla

» Vratija se Tegla, diiiii je .....
Koju posluku porati? Emptysub sij 07, 2012 1:15 pm by Tegla

Top posters
Tegla
Koju posluku porati? I_vote_lcapKoju posluku porati? I_voting_barKoju posluku porati? I_vote_rcap 
Daymio
Koju posluku porati? I_vote_lcapKoju posluku porati? I_voting_barKoju posluku porati? I_vote_rcap 
Grave Dancer
Koju posluku porati? I_vote_lcapKoju posluku porati? I_voting_barKoju posluku porati? I_vote_rcap 
Lord Anubis
Koju posluku porati? I_vote_lcapKoju posluku porati? I_voting_barKoju posluku porati? I_vote_rcap 
punisherZD
Koju posluku porati? I_vote_lcapKoju posluku porati? I_voting_barKoju posluku porati? I_vote_rcap 
igebich
Koju posluku porati? I_vote_lcapKoju posluku porati? I_voting_barKoju posluku porati? I_vote_rcap 
mali1995
Koju posluku porati? I_vote_lcapKoju posluku porati? I_voting_barKoju posluku porati? I_vote_rcap 
LordVuci
Koju posluku porati? I_vote_lcapKoju posluku porati? I_voting_barKoju posluku porati? I_vote_rcap 
Celas
Koju posluku porati? I_vote_lcapKoju posluku porati? I_voting_barKoju posluku porati? I_vote_rcap 
Lord Sharky
Koju posluku porati? I_vote_lcapKoju posluku porati? I_voting_barKoju posluku porati? I_vote_rcap 
Most Viewed Topics
Koju posluku porati?
Prijave za war
Anime (japanska animacija)
Trenutno stanje
2v2 CA vs pubHERO team
Youtube pizdarije
Novi CA logo
3v3 War - CA vs HRosCity (24.11.11.)
Magic the Gathering
Himna za CA
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 15.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: LordVuci.

Ukupno postova: 375. in 58 subjects

 

 Koju posluku porati?

Go down 
+3
Lord Anubis
Daymio
Grave Dancer
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyuto sij 03, 2012 11:40 pm

Sto reci? Koju posluku porati? Bez mene ste za kurac, gadni lowovi.
Day - izbacujes ljude iz klana bezveze, zaboravio si kako smo se upoznali i koji je bio cilj klana. Da te podsjetim, zajebancija, dobra atmosfera je bila uvijek kad smo igrali zato smo i bili dobri.
Vidim da puno ljudi ni ne igra, a oni koji igraju kickas radi gluposti - mislim na gebu i trolla.
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptysri sij 04, 2012 3:20 pm

troll je bio neaktivan a geba low. reko je da će sam izaž šta da mu ja radim.
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptysri sij 04, 2012 6:20 pm

Ali to nije to. Gebi si se mogo ispricat i objasnit kako uc na server i on bi osto. A trolla si mogo pricekat pa popricat s njim. Kuzis, ovako se klan raspada.
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptysri sij 04, 2012 10:07 pm

gle geba je jebeni low. nije samo zbog tog što nezna uć na server, nego što se i netrudi. zvao sam ga bezbroj puta na war:neda mu se,nemože... , kad god bih došao na server di je on, čim bi me spazio na seru odmah bi otišao sa sera ili u spec jer je imao PRELOŠ SKOR SVAKI PUT, razgovarao sam sa anubisom i složili smo se da bi ga trebalo kikat. ja sam čekao još. i onda mi je puklo kad nije znao uć na server.
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptysri sij 04, 2012 10:25 pm

Zas onda ne kickate i celasa? Celas isto ima los skor.
Necete ga kickat jer vam je frend.
Moje ste kickali.
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyčet sij 05, 2012 12:12 am

da ali ćelaš se barem trudi. non stop je online i trenira s nama sd.
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyčet sij 05, 2012 12:38 am

Pickarija.
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyčet sij 05, 2012 1:51 pm

trollin in the deep. kad se vraćaš?
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyčet sij 05, 2012 4:48 pm

Ovdje stojim uz Daya... jebiga kad se nitko ne trudi =/
[Vrh] Go down
igebich

igebich


Broj postova : 28
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 23.11.2011
Age : 34
Lokacija : Velika Črešnjevica

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptypet sij 06, 2012 5:25 pm

Vidi vidi pa još morem pisat.Pod broj jedan budale jedne neko ima i posla preko dana vi igrate nešt ste na poslu neki ne...Ja moram bit svuda jer sam na poljoprivredi.A ti ljepo dojdi daymio kod mene i ljepo igraj s mojim kompom s mojim internetom pa češ vidit lowa ja dok morem igrat igram dok me nema ne znači da gledam tv ko pola vas ili drkam doma..Ja radim.
A to što se ja ne trudim doč na war war igrajte dok bu kasnije vrijeme poslje 22 h
A ne u 8 dok nit mi se da jer mi šteka ping...A da ja dajem novce radi jebenog cod2 ni lud...Nit radim da imam zviška novaca niti ništa...A to da nisam znao na server doč dok si me zvao.Otišo sam na xf.add custom ip to favorites i upiso onog broja sto mi je puni poslo i palim server i ne pita me za kod onaj konobar.
i sve sam napravio kak si reko al nije radilo...I onda ne seri da nisam znao doč...
A to da se ja ne trudim...Pola vas kretena se ne trude pa vas boli kurac a sad meni serete neke gluposti...Žao mi vas je al niste u redu...to je to od mene.
Anubis dojdes 3 puta odigras i vise te nema...Slabo ste onda gledali da sam ja ne aktivan...Imate oči al ne služite se njima....Hehe
[Vrh] Go down
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptypet sij 06, 2012 5:52 pm

Oww, this is gonna hurt when Daymio comes >.0
[Vrh] Go down
igebich

igebich


Broj postova : 28
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 23.11.2011
Age : 34
Lokacija : Velika Črešnjevica

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptypet sij 06, 2012 6:09 pm

ma bolim me vise kurac s nikim se ja ovdje nisam vjenčo.žao mi je samo dancera najbolji mi je ovdje bio on i puni. dok je grave oso izgubio sam volju igrat
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptypet sij 06, 2012 6:20 pm

Koju posluku porati? Watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme
and Daymio came.

Citat :
Pod broj jedan budale jedne neko ima i posla preko dana vi igrate nešt ste na poslu neki ne...Ja moram bit svuda jer sam na poljoprivredi.

Pod broj 1 budalo jedna neko nema posla i igra kad god hoće i boli ga kurac. ti si kikan zato što si lowara ne zato što si neaktivan.

Citat :
ja dok morem igrat igram dok me nema ne znači da gledam tv ko pola vas ili drkam doma..

ja isto dok igram igram. i dok me nema znači neigram. jel. logično.

Citat :
Ja radim.
Ja drkam.

Citat :
A da ja dajem novce radi jebenog cod2 ni lud...
jebiga znam da je ova godina bila loša za vas farmerčine i da nemate para ni za gorivo za traktor. prodaj brate komp i eto para. ionako ga neslužiš u dobre svrhe.


Citat :
Otišo sam na xf.add custom ip to favorites i upiso onog broja sto mi je puni poslo i palim server i ne pita me za kod onaj konobar.
i sve sam napravio kak si reko al nije radilo...I onda ne seri da nisam znao doč...

ja ti nisam reko tako sigurno.

Citat :
i sve sam napravio kak si reko
o kako grješiš dečkoo.

Citat :
A to da se ja ne trudim...Pola vas kretena se ne trude pa vas boli kurac a sad meni serete neke gluposti

navedi jednog.

Citat :
Anubis dojdes 3 puta odigras i vise te nema
citiram anubisove rječi: But me pro.

Citat :
to je to od mene

ma nije valjda :O
bogdaj.
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
igebich

igebich


Broj postova : 28
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 23.11.2011
Age : 34
Lokacija : Velika Črešnjevica

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptypet sij 06, 2012 6:33 pm

Slušaj nisi u redu,a i da pametujes nisi u redu..
I to da ja odem dok ti dojdes mislim da je obratno...Svaki put dok sam doso ti si nesto.
To je to i danas sam igro nije te bilo...Hehe
Prodaj ti svoj komp možd češ više zaradit...
A to što si ti nadrkan našo si krive da sereš zbogom loware
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptypet sij 06, 2012 6:48 pm

ja nepametujem. ja uljudno trolam.
krivo misliš.
prijatelju ja sam tu uvijek.
definitivno ću više zaradit.
ja nikad nisam nadrkan. sori pro.bogdaj.


i ko što rekoh???
Citat :
navedi jednog.
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptysub sij 07, 2012 1:23 pm

Day tako ti boga prekini srat kaj si poceo provocirati? Geba se javio jer se iznervirao kaj sranja pises gore i ja bi tako reagirao a dobro ti veli. Aktivniji je nego ti u svakom slucaju znam da si u zg il kajvec al kazem ti kako je.
Nisi ga trebao izbaciti bezveze zbog toga.
Drugi argument ti je da je low? Koliko sam ja vidio igra bolje od pola vas, igra bolje od krune kojega si pozvao (no offence kruno :*) a i da igra TOLIKO lose kako si ti naveo kakve veze pa nismo na svjetskom kupu igramo da se zajebavamo svi i druzimo medjusobno. Svi postaju bolji s vremenom.
Ionako nije igrao warove komu smeta? I kad smo kod warova ja iskreno smatram da smo samo pinky, puni, grave i ja sposobni za neki war trenutno jer niko drugi nije ni trenirao nista (i nemojte me jebat da ste trenirali dok me nije bilo molim vas znam kakvi su to treninzi al za svaki slucaj ajde necu srat po tome neka vam je).
Mi smo svaku vecer do kasne sate igrali warove i sd trenirali makar puni se dizao u 6 za posao, ja za fax a grave ... pa grave je klosar tak da nema ni veze

Day, ne seri. Kada se klan pretvori u nesto ozbiljno (pod ozbiljno mislim na tek9 i speedlink i slicne klanove) onda seri po clanovima, ovako znas i sam da svi igraju kako stignu.
[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptysub sij 07, 2012 5:02 pm

Svaka cast Tegla.
[Vrh] Go down
igebich

igebich


Broj postova : 28
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 23.11.2011
Age : 34
Lokacija : Velika Črešnjevica

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptysub sij 07, 2012 10:46 pm

Hvala tegla al ne tražim ničije sažaljenje day je izneso svoje šta ima...Ja sam loš ne igram warove
jer neznam...I dok mogu igrat war mogu jedino kasnije sate to svi znaju da mi onda ne steka..
žao mi je šta sam vas doveo u ovaku situaciju...Živi bili...Vidimo se na serverima dok ce te igrat navratim queen
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyned sij 08, 2012 12:56 pm

KOLKO PUTA TREBAM PONOVIT DA GEBA NIJE IBAČEN SBOG NEAKTIVNOSTI?
druga stvar, jedni od kog je bolji je ćelaš.
za warove sam već reko da nije bitno ko igra! bitno je da se razvijamo.
što se mene tiče može igrat ko god hoće.
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyned sij 08, 2012 1:38 pm

Geba da se razumijemo ovo nisam pisao iz sazaljenja nikakvog niti te zalim, samo mi je glupo sto si izbacen zbog banalnih razloga a bio si dio ekipe i ja bi iskreno volio da se vratis natrag u klan
[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyned sij 08, 2012 2:27 pm

Cek, ako je Geba izbacen iz klana jer je low, kaj onda Celas jos uvijek radi u klanu. Jer se trudi? idemo odigrat war tegla, geba i ja protiv tebe, celasa i lorda. Pa da vidimo tko je low zapravo.
[Vrh] Go down
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyned sij 08, 2012 2:44 pm

Zapravo i nije losa ideja...
Lako je biti pro na marincima, s&d zahtijeva malo razmisljanja i taktike. A vi niste toliko trenirali ko mi
[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyned sij 08, 2012 2:49 pm

Ni 10 posto koliko smo mi niste trenirali, a niste bili ni zainteresirani. Mjesec dana koliko nema tegle i mene, klan je oso u kurac zajedno s reputacijom koju smo gradili. U mjesec dana odigrali ste 1 war. :S
[Vrh] Go down
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyned sij 08, 2012 3:02 pm

Ne zelim nikoga uvrijediti sa ovime, ali i bolje da nisu odigrali vise da nas ne sramote.
Neznam koliko ce me shvatiti vas sto zelim reci, ali marinci i s&d serveri cak se jaaako razlikuju od 2v2 ili 3v3 wara.
Nije to samo napucavanje okolo ima toliko takticiranja i toliko toga na sto treba gledat. Iako mislite da serem, al eto iskreno vam kazem.

Mi slo odigrali koliko, 10ak warova? Neznam ni sam vise al svaku vecer smo igrali nesto ako nista onda trenirali. Vi ste odigrali 2 wara, jedan ste izgubili od BB pa pobjegli il koja je prica bila, na drugom ste zakljucili da ste vi pobjedili jer su imali kao wh. Neznam nisam bio, al zato postoji record...

A i stvarno, cemu pretjerujete toliko oko skilla boggajeba ne igramo za pare. A niste ni vi puno bolji od njih da se razumijemo...


[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Emptyned sij 08, 2012 5:49 pm

Djeco nemojte da vas ja počnem jebat, drob će vam iscurit
Dayova odlucka je konačna i amen =3
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koju posluku porati? Empty
PostajNaslov: Re: Koju posluku porati?   Koju posluku porati? Empty

[Vrh] Go down
 
Koju posluku porati?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cursed Angels :: Vijesti-
Forum(o)Bir: