Cursed Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cursed Angels

Ovo je sluzbeni forum Cursed Angels CoD2 klana
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» the end. raspuštam klan.
Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptyčet sij 12, 2012 3:23 pm by Daymio

» Koju posluku porati?
Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptyčet sij 12, 2012 3:09 pm by Daymio

» 2v2 CA vs NoberZ
Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptysri sij 11, 2012 10:20 pm by punisherZD

» 2v2 CA vs B.W.S.
Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptysri sij 11, 2012 5:03 pm by mali1995

» Magic the Gathering
Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptyuto sij 10, 2012 5:59 pm by Tegla

» Prijave za war
Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptypon sij 09, 2012 11:48 am by Tegla

» eXtreme Warriors Server
Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptypon sij 09, 2012 9:35 am by LordVuci

» Himna za CA
Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptysub sij 07, 2012 2:07 pm by Tegla

» Vratija se Tegla, diiiii je .....
Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptysub sij 07, 2012 1:15 pm by Tegla

Top posters
Tegla
Zelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_lcapZelja za povlacenjem iz igre.. I_voting_barZelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_rcap 
Daymio
Zelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_lcapZelja za povlacenjem iz igre.. I_voting_barZelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_rcap 
Grave Dancer
Zelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_lcapZelja za povlacenjem iz igre.. I_voting_barZelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_rcap 
Lord Anubis
Zelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_lcapZelja za povlacenjem iz igre.. I_voting_barZelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_rcap 
punisherZD
Zelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_lcapZelja za povlacenjem iz igre.. I_voting_barZelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_rcap 
igebich
Zelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_lcapZelja za povlacenjem iz igre.. I_voting_barZelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_rcap 
mali1995
Zelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_lcapZelja za povlacenjem iz igre.. I_voting_barZelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_rcap 
LordVuci
Zelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_lcapZelja za povlacenjem iz igre.. I_voting_barZelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_rcap 
Celas
Zelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_lcapZelja za povlacenjem iz igre.. I_voting_barZelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_rcap 
Lord Sharky
Zelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_lcapZelja za povlacenjem iz igre.. I_voting_barZelja za povlacenjem iz igre.. I_vote_rcap 
Most Viewed Topics
Koju posluku porati?
Prijave za war
Anime (japanska animacija)
Trenutno stanje
2v2 CA vs pubHERO team
Youtube pizdarije
Novi CA logo
3v3 War - CA vs HRosCity (24.11.11.)
Magic the Gathering
CS 1.6 klan
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 15.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: LordVuci.

Ukupno postova: 375. in 58 subjects

 

 Zelja za povlacenjem iz igre..

Go down 
+2
Lord Anubis
punisherZD
6 posters
Autor/icaPoruka
punisherZD

punisherZD


Broj postova : 35
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 21.11.2011
Age : 33
Lokacija : Zadar

Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty
PostajNaslov: Zelja za povlacenjem iz igre..   Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptyuto pro 06, 2011 10:08 pm

ovako decki...igrao sam s gebom malo SD i na kraju mi je reko da zeli napustiti klan jer nas "sramoti" s svojim igrom.. Sad
Na to sam mu ja rekao da smo tu uz njega i da cemo ko treba svaki dan vjezbat s njim da uhvati ruku...Ni ja nisam igrao neznan ni ja bog zna kako..to moze i tegla da potvrdi ali je decko pomogao da se malo usavrsim..nisan ni ja bog zna kakav igrac...al nezelim da geba napusti ovaj klan nit itko drugi...
Neznan sto da jos kazem..Decki sto vi mislite??
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1132277026
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty
PostajNaslov: Re: Zelja za povlacenjem iz igre..   Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptyuto pro 06, 2011 10:58 pm

Ja mislim da ti Puni možeš odlično igrat[kako mi samo odlično čuvaš leđa u timskom radu, iako sam više zabrinut za prednju stranu], a i Ćelaš je posto dosta iskoristiv u SD-u. Svakako da se može poboljšat i naučit, samo treba igrat, vježbat i zabavljat se ^^
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty
PostajNaslov: Re: Zelja za povlacenjem iz igre..   Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptysri pro 07, 2011 7:47 am

istina bit je u zabavi... ne u tome kolko si dobar... sad nas ima dosta i mislim da bi trebali "zatvorit" klan na neko vrijeme... znači da neprimamo više članova.... nitko još nije izbačen niti će biti izbačen iz klana zbog lowosti... jedine izbačene osobe su bile MADMAX jer je bio previše bahat i DarkDomi jer nije bio aktivan uopće...s maxom smo sad ljepo na ratnoj nozi a s domijem smo dobri Smile nesekiraj te se ako ste loši... i ja sam lowara pa šta Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
igebich

igebich


Broj postova : 28
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 23.11.2011
Age : 34
Lokacija : Velika Črešnjevica

Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty
PostajNaslov: Re: Zelja za povlacenjem iz igre..   Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptysri pro 07, 2011 9:21 am

Crying or Very sad Svi smo mi loware Laughing Mogao bi da zaplačem Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty
PostajNaslov: Re: Zelja za povlacenjem iz igre..   Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptyčet pro 08, 2011 10:45 am

1. Klan smo, kakvi smo takvi smo.
2. Iz klana ih je bilo vise izbacenih al svi su zasluzili.
3. Ja sam i s darkdomijem na ratnoj nozi tj. s cijelim TS-om. Domi je isti debil ko i njegov brat (madmax)
[Vrh] Go down
igebich

igebich


Broj postova : 28
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 23.11.2011
Age : 34
Lokacija : Velika Črešnjevica

Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty
PostajNaslov: Re: Zelja za povlacenjem iz igre..   Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptyned pro 11, 2011 12:00 pm

Di si trole Danceru fališ mi u igri....
Sad(((
Vrati seee...Nemam konkurencije na bastarsima a dok si ti bio imo sam volje igrat....VRATI SEEE VRATI SEEE Wink
[Vrh] Go down
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty
PostajNaslov: Re: Zelja za povlacenjem iz igre..   Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptypon pro 12, 2011 12:07 pm

a evo. Vjerovatno mi net stize ovaj tjedan pa vam se pridruyujem.
[Vrh] Go down
punisherZD

punisherZD


Broj postova : 35
Points : 42
Reputation : 0
Join date : 21.11.2011
Age : 33
Lokacija : Zadar

Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty
PostajNaslov: Re: Zelja za povlacenjem iz igre..   Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptyuto pro 13, 2011 10:08 pm

Grave Dancer je napisao/la:
a evo. Vjerovatno mi net stize ovaj tjedan pa vam se pridruyujem.


bilo je i vrime stari...mogu ti rec da i falis pomalo xD
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1132277026
mali1995




Broj postova : 14
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 25.12.2011
Age : 28

Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty
PostajNaslov: Re: Zelja za povlacenjem iz igre..   Zelja za povlacenjem iz igre.. Emptypon pro 26, 2011 11:51 pm

ljudi, drago mi je da ste ipak mene primili unatoč tome kj ste napisali, zanima me kak to igrate ware, pošto sam novi u tome pa ne kuzim baš to? Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty
PostajNaslov: Re: Zelja za povlacenjem iz igre..   Zelja za povlacenjem iz igre.. Empty

[Vrh] Go down
 
Zelja za povlacenjem iz igre..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Povlacanje iz igre

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cursed Angels :: Vijesti-
Forum(o)Bir: