Cursed Angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cursed Angels

Ovo je sluzbeni forum Cursed Angels CoD2 klana
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» the end. raspuštam klan.
Anime (japanska animacija) Emptyčet sij 12, 2012 3:23 pm by Daymio

» Koju posluku porati?
Anime (japanska animacija) Emptyčet sij 12, 2012 3:09 pm by Daymio

» 2v2 CA vs NoberZ
Anime (japanska animacija) Emptysri sij 11, 2012 10:20 pm by punisherZD

» 2v2 CA vs B.W.S.
Anime (japanska animacija) Emptysri sij 11, 2012 5:03 pm by mali1995

» Magic the Gathering
Anime (japanska animacija) Emptyuto sij 10, 2012 5:59 pm by Tegla

» Prijave za war
Anime (japanska animacija) Emptypon sij 09, 2012 11:48 am by Tegla

» eXtreme Warriors Server
Anime (japanska animacija) Emptypon sij 09, 2012 9:35 am by LordVuci

» Himna za CA
Anime (japanska animacija) Emptysub sij 07, 2012 2:07 pm by Tegla

» Vratija se Tegla, diiiii je .....
Anime (japanska animacija) Emptysub sij 07, 2012 1:15 pm by Tegla

Top posters
Tegla
Anime (japanska animacija) I_vote_lcapAnime (japanska animacija) I_voting_barAnime (japanska animacija) I_vote_rcap 
Daymio
Anime (japanska animacija) I_vote_lcapAnime (japanska animacija) I_voting_barAnime (japanska animacija) I_vote_rcap 
Grave Dancer
Anime (japanska animacija) I_vote_lcapAnime (japanska animacija) I_voting_barAnime (japanska animacija) I_vote_rcap 
Lord Anubis
Anime (japanska animacija) I_vote_lcapAnime (japanska animacija) I_voting_barAnime (japanska animacija) I_vote_rcap 
punisherZD
Anime (japanska animacija) I_vote_lcapAnime (japanska animacija) I_voting_barAnime (japanska animacija) I_vote_rcap 
igebich
Anime (japanska animacija) I_vote_lcapAnime (japanska animacija) I_voting_barAnime (japanska animacija) I_vote_rcap 
mali1995
Anime (japanska animacija) I_vote_lcapAnime (japanska animacija) I_voting_barAnime (japanska animacija) I_vote_rcap 
LordVuci
Anime (japanska animacija) I_vote_lcapAnime (japanska animacija) I_voting_barAnime (japanska animacija) I_vote_rcap 
Celas
Anime (japanska animacija) I_vote_lcapAnime (japanska animacija) I_voting_barAnime (japanska animacija) I_vote_rcap 
Lord Sharky
Anime (japanska animacija) I_vote_lcapAnime (japanska animacija) I_voting_barAnime (japanska animacija) I_vote_rcap 
Most Viewed Topics
Koju posluku porati?
Prijave za war
Anime (japanska animacija)
Trenutno stanje
2v2 CA vs pubHERO team
Youtube pizdarije
Novi CA logo
3v3 War - CA vs HRosCity (24.11.11.)
Magic the Gathering
CS 1.6 klan
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 15.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: LordVuci.

Ukupno postova: 375. in 58 subjects

 

 Anime (japanska animacija)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypon pro 05, 2011 6:13 pm

anywaaaaay.... you budale gledate anime? :Đ znam za jednu osobu koja će sigurno reć da xD
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypon pro 05, 2011 7:38 pm

Aye sir!
Anime (japanska animacija) Happy2x
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypon pro 05, 2011 7:44 pm

well watcha watchin noob.. tell em
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptyuto pro 06, 2011 5:24 pm

Me not noob, aaaaaand..... watcha watching? Umm.... teheee >:Đ
Me watchin iliti watched....

Naruto
Anime (japanska animacija) Juffpl
Inače sam i prije imo osobnosti ninje, a ovo me još poboljšalo... Ovo mi je donekle naj anima dosad, bar do nekog djela. U početku sam uživo, al poslje neke 4 il 5 sezone kad je Sasuke otišo su počeli tako očajno navlačit da me zabolila glava. Navlače animu preko kurca samo da paru zarade i upropastiše mi cjeli doživljaj... gledo sam i do nekog djela shippuden, Akatsuki klan je bio zanimljiv al onda mi sve dopizdilo kad je na 200 i nekoj epizodi TEK POČEO JEBENI RAT... isusa mu pa šta ste dosad radili, anima je već 10 put trebala završit, hepy end...


Fairy Tail
Anime (japanska animacija) 2ihxb7l
Dobro je počelo, a počeo sam najviše gledat jer su ženske sve do jedne pičke da svršiš čim ih pogledaš, kamoli kad ih vidiš kako se bore u donjem rublju[fap, fap, fap, fap!]... Al imam osjećaj da će i ovo nategnut na kurac kao Naruta

Elfen Lied
Anime (japanska animacija) 11vha9z
Puno krvi, seksualnih dodira, i hrpe ljudskih organa na sve strane, nije za djecu kao vi.... Fora pričica u 12 epizodi il možda čak 13... Sviđa mi se i ne sviđa mi se... Prvo sam mislio da će lik Kouta bit dečko samo ovoj crvenokosoj al onda poslije sam se nažestoko razočaro.... E DA... SVE ME ANIME SAMO RAZOČARAVAJU!! ZAŠTO ME UVJEK SVE DO ZADNJE RAZOČARAJU!?

Kaichou wa Maid
Anime (japanska animacija) 289v4fo
Ova anima mi je odma do Naruta... Ima predobar kraj u 26 epizodi i sviđa mi se. Gledajuć ovo DOSLOVNO NAUČIŠ kako zbarit žene... Kad god se ponašam kao ovaj lik Usui žene se napale na mene ko krmenadli na šporetu. Srednjoškolac Usui bari predsjednicu škole, učencu Misaki koja mrzi i ne podnosi dečke... Zanimljivo a? NIMALO RAZOČARAN, POTPUNO ZADOVOLJAN

Shaman King
Anime (japanska animacija) 4sgvmq
Humor legendaran, radnja i kraj legendarni, glavni lik Yoh ko napušen i uvjek nasmijan, također legendaran... Sve u 64 epizode. Ovo mi je donekle anima odma do Naruta
POTPUNO ZADOVOLJAN


Naš Day me još bari da gledam One piece i Black lagoon [pirate], al OP me ne zanima jer čujem ima 500 i više epizodi od čeg mi odma muka, a Black lagoon bi mogaoh pogledat, vidim 17+ je pa me zanima =D
Gledo sam još par animi al mi se neda nabrajat... Honor in heart! ;3
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptysri pro 07, 2011 8:13 am

sooo... here are mine... i samo da napomenem da je anubisček lowara :Đ trolololo i zaboravio je dodat jedan svoj anime a ja mu neču reč koji Razz

počet ću sa prvim koji sam gledao:

Dragon Ball Z

Anime (japanska animacija) Draft_lens8906421module95093351photo_1271110284dragonball_z_coloring_pag

Svi ste vjerojatno gledali ovaj anime (vjerojatno ste tek sad saznali daje ovo anime) i pretpostavljam da znate o čemu se radi...


Naruto

Anime (japanska animacija) Naruto_Shippuden_Original_Soundtrack_1

Jebeni Naruto nevalja kurca. Točka.
Gledo sam ga neko vrijeme i shvatio da je predosadan.

One Piece

Anime (japanska animacija) Big-one-piece-ed18-single-adventure-world-ost1

Dakle... ovo je jedan od MUST SEE anima... jedan od najpoznatijih je i među najdužim animama (ima oko 520 epizoda i raste Very Happy) radi se o hrpi gusara koji plove Grand Line-om u potrazi za najvećim blagom ikad... putem posada raste, razdvaja se, pičkaju ekipu okolo i tako... uglavnom spoj akcije,PLAKANJA OD SMJEHA i zajebancije Very Happy vrjedo pogledati...

Black Lagoon

Anime (japanska animacija) 982

Još jedan anime o gusarima Very Happy (šta da kažem.. obožavam gusare^^)
ali stvar je ovdje što se radnja odvija u realnom vremenu za razliku od One Piece-a.
Glavni lik je PIČKA I PO. zanimljivo je, ima akcije, smjeha i ta PIČKA ^^'

Vampire Hunter D : Bloodlust

Anime (japanska animacija) 1322466211


Ovo je film... Anime film... i jako je dobar.. neki mnogo pro vampir dođe i otme neku pičku i onda ćale i burazer angažiraju tog D-a i hrpu lovaca na vampire da ju vrate.
D je polu vampir polu čovac... mnogo zanimljivo, pogledajte
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptysri pro 07, 2011 1:24 pm

Ne kenjaj po Narutu majmune jedan, i de mi rec koji moj Anime? Surprised
plzzzzz O:Đ
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptyčet pro 08, 2011 2:00 pm

reko sam ti.
and. NARUTO SUCKS
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptyčet pro 08, 2011 2:52 pm

ja sam ovaj dragon ball z gledo s 5 godina. Kaj da vam kazem i vi cete odrast jednom.
[Vrh] Go down
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptyčet pro 08, 2011 3:39 pm

eeee.... Shocked
Grave upravo sam govorio kako su neke anime 18+ Soooo..... you got pwned noob =3

EDIT: @Day: jebem te u čmar ^^
[Vrh] Go down
Tegla
Admin
Tegla


Broj postova : 111
Points : 170
Reputation : 2
Join date : 21.11.2011
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypet pro 09, 2011 12:09 am

Prestanite drkat na hentai i nadjite si curu
[Vrh] Go down
https://cursedangels.forumcroatian.com
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypet pro 09, 2011 12:53 pm

U što nam spusti ne znam pod koji kamion da se bacim, hahaha
Teglice ja i Day ne trebamo lizat dupe curama da bi išle za nama, one hoće pronać nas a ne mi njih, tako da.... Ispeci kokice guzolizac i odi sa nama malo gledat anime =D
[Vrh] Go down
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypet pro 09, 2011 12:59 pm

toliko vas traze da ce vam kurci otpast od kronicne nejebice.
Very Happy
[Vrh] Go down
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypet pro 09, 2011 1:08 pm

A ne boj se ti za naše kurce ^^
Čekamo mi neku srodnu dušu koja će dat pomazanje
[Vrh] Go down
Grave Dancer
Admin
Grave Dancer


Broj postova : 60
Points : 76
Reputation : 4
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Čakovec

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypet pro 09, 2011 1:50 pm

sad vi cekate njih? Nisi prije reko da vas traze koliko su vas zeljne? Hahahaha.
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypet pro 09, 2011 2:00 pm

zašto ti lovaro govoriš u moje ime. sad ispada da sam jadnik ko ti -.- nemoj bre da me uključuješ u ta svoja satanistička sranja bre.
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Lord Anubis

Lord Anubis


Broj postova : 44
Points : 52
Reputation : -1
Join date : 25.11.2011
Age : 30
Lokacija : Castle

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypet pro 09, 2011 3:22 pm

Grave, nisam spomenuo ni u jednom trenutku da mi čekamo 'njih' , počinjem se zabrinjavat za tvoje zdravlje
Day, ak se osjećaš jadno idi lezi u krevet, ako budeš dobar dat ću ti i pusu za laku noć
[Vrh] Go down
Daymio

Daymio


Broj postova : 69
Points : 94
Reputation : -3
Join date : 24.11.2011
Lokacija : Check your mom's room :D

Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Emptypet pro 09, 2011 3:25 pm

oćeš mi gai popušit za laku noć? Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.gaytube.com/
Sponsored content





Anime (japanska animacija) Empty
PostajNaslov: Re: Anime (japanska animacija)   Anime (japanska animacija) Empty

[Vrh] Go down
 
Anime (japanska animacija)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cursed Angels :: Spam-
Forum(o)Bir: